Rólam

Árvainé Hannos Marianna vagyok, óvónői, tanítói és művelődésszervezői végzettséggel. Egykori iskolámban- a Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában-, a 24. tanévemet fogom kezdeni. 1.-4. évfolyamig minden tantárgyat tanítottam már.

Kedvenc időtöltésem (a gyermekekkel való foglalkozáson kívül) az olvasás, a zenehallgatás és az alkotás. Közel állnak hozzám a művészetek (különösen a képzőművészet és a színművészet). Mivel a sors jó kézügyességgel áldott meg, szeretek különféle kézműves technikákat kipróbálni, és amikor csak időm engedi, alkotok.

Két csodálatos gyermekem van. Csenge lányom 20 éves, aki az ELTE Bölcsészettudományi Karán magyar szakos hallgató. Dorka lányom 13 éves, aki a gyöngyösi, Berze Nagy János Gimnáziumban tanul.

Az idén, összeszedtem minden bátorságomat és úgy döntöttem, hogy felfrissítem angol nyelvtudásomat, hiszen "haladni kell a korral". Az iskolában még többet szeretnék tudni segíteni a gyerekeknek a nyelvtanulás területén is.

Első alkalommal veszek részt külföldi továbbképzésen az Erasmus+ pályázatának köszönhetően. Négy angolos kolleganőmmel, egy hetet tölthetek Máltán, St. Julien's-ben. Kurzusindító iskolám az ETI. A tanfolyamom címe Fluency & English Language Development for Teachers.